Vitajte

Milý zákazník, sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre návštevu našej stránky o vedení účtovníctva, daní a všetkých nami poskytovaných služieb. Dúfame, že informácie, ktoré tu nájdete Vám pomôžu pri konečnom rozhodovaní. V prípade, že požadujete viac informácií o našich službách, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Naša spoločnosť poskytuje svoje služby na slovenskom trhu domácim a zahraničným klientom v oblasti účtovníctva, daní, miezd, personalistiky, vrátane účtovného a daňového poradenstva. Zabezpečujeme komplexné spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, vrátane rekonštrukcie účtovníctva minulých období. Služby poskytujeme všetkým typom subjektom – právnickým osobám, fyzickým osobám, neziskovým inštitúciám a výkon týchto služieb je možný aj v sídle klienta. Používame vlastný hw a licencovaný sw. Pracujeme s modernými programami na účtovanie a výpočet základu dane. Našimi zamestnancami sú kvalifikovaní pracovníci- účtovníci, personalisti, manažéri.

Účtovníctvo spracovávame v našich kancelárskych priestoroch a podľa požiadaviek v priestoroch priamo u klienta. V dnešnej dobe už vzdialenosť nepredstavuje žiadny problém, na základe zmluvnej dohody s prepravnou spoločnosťou sme schopní spracovať doklady pre firmy z celého Slovenska.