Naše nové služby

Vážený klient,

dovoľujeme si Vám ponúknuť nové služby našej spoločnosti, ktoré Vám umožnia vyriešiť všetky starosti s dokladmi pod jednou strechou. V spolupráci s právnickou kanceláriou rozširujeme naše služby okrem vedenia a spracovania účtovníctva pre všetky typy podnikateľských subjektov aj o nasledujúce právne služby:

- založenie a vznik spoločnosti (obchodné a kapitálové), neziskových organizácií, fondov a nadácií. Dokážeme založiť novú spoločnosť s ručením obmedzeným do jedného týždňa za vynikajúce ceny. Stačí, ak dokumenty, potrebné k založeniu spoločnosti overíte u notára a my Vám zabezpečíme kompletný servis, vrátane zápisu spoločnosti na daňovom úrade. Ak by ste mali záujem stať sa pri vzniku spoločnosti plátcom DPH, okamžite posielame všetky prihlášky na daňový úrad. Následne Vám pomôžeme so všetkými zákonnými povinnosťami, s ktorými je spojený vznik spoločnosti. Najväčšou výhodou zostáva, že doklady zostávajú u nás na okamžité spracovanie účtovníctva a Vám zašleme len výstupy podľa Vašich požiadaviek.

- poskytneme Vám virtuálne sídlo spoločnosti, ktoré Vám ušetrí vysoké náklady na kancelárske priestory a administratívneho pracovníka.
S virtuálnym sídlom je spojené aj poskytovanie ďalších služieb, a to:
- každodenné spracovanie pošty, ktorá sa Vám ihneď zobrazí vo Vašom e-mailovom priečinku
- preberanie pracovných telefonátov
- vlastný pracovný stôl s uzamykateľnými zásuvkami
- zasadačka na pracovné stretnutia
- obsluha pri pracovných stretnutiach

Ako to u nás funguje?

1. Pošta sa doručí na sídlo Vašej spoločnosti.
2. Po prevzatí pošty asistentkou a zaslaní na Váš mail, preberieme poštu my.
3. Všetky účtovné doklady zaúčtujeme a pošleme Vám výstupy na mail.
4. Okamžite môžte pracovať s výstupmi, ako napr.neuhradené pohľadávky a záväzky, tržby a náklady spoločnosti.